Regulamin

 

1. Informacje ogólne

Lumi Technology Katarzyna Bunkowska świadczy usługi informatyczne i marketingowe dla indywidualnych potrzeb i wytycznych Klientów firmy. Usługi mogą obejmować: tworzenie, projektowanie, budowa aplikacji webowych - witryn internetowych, oprogramowań, grafiki użytkowej na podstawie materiałów otrzymanych od Klientów i inne usługi wymienione w ewidencji działalności firmy. W przypadku świadczenia usług serwerowych i rejestracyjnych domeny klient jest właścicielem danej usługi konta serwerowego przypisanego do domeny lub nazwy domeny przez okres użytkowania tych usług. Ciągłość okres użytkowania jest nie dłuższy niż 1 rok. Po tym okresie usługa jest przedłużana/odnawiana na wyraźne życzenie Klienta.

Lumi Technology nie odpowiada za użyte treści osób trzecich na zrealizowanych usługach ze względu iż Klient mam możliwość modyfikacji, edycji i konfiguracji treści zamieszczonych na danej aplikacji czy koncie serwerowym przypisanych do wykonanej usługi przez Lumi Technology.

W ramach polityki firmy dla pierwszych naszych klientów korzystających z usługi tworzenia aplikacji Web (sklepu, strony, szablonu allegro/Ebay itd.) i pierwszej rejestracji nazwy domeny poprzez naszą firmę koszty związane z obsługą domeny i serwera są wliczone w indywidualną wycenę zlecenia.
Klient składając zamówienie na dany rodzaj usługi wyraża zgodne na przetwarzanie danych osobowych/firmowych w celu poprawnego wykonania usługi.

Lumi Technology dokłada wszelkich starań aby witryny internetowe wyświetlały się poprawnie a w razie jakichkolwiek naruszeń przez osoby trzecie/nie pożądane na wyraźne życzenie klientów zabezpiecza witrynę www i przywraca funkcjonowanie witryny www za pomocą otrzymane kopi bezpieczeństwa klienta lub najbardziej najbliższej kopi archiwalnej Lumi Technology przed naruszeniem.

2. Zobowiązania ogólne

Klient przyjmuje wyłączną odpowiedzialność za wszystkie swoje działania związane z użytkowaniem aplikacji webowych / witryn internetowych (strony/sklepów itp.), włącznie z prowadzeniem swojej strony/sklepu, i innych treści wprowadzonych, opublikowanych lub udostępnionych za pomocą strony/sklepu – witryny www. Klient nie będzie używał usług Lumi Technology do jakichkolwiek bezprawnych, nielegalnych celów lub/i nieautoryzowanych procesów. Na Klientów firmy Lumi Technology spoczywa odpowiedzialność za zapewnienie, że nie będzie on naruszać jakichkolwiek praw właściwych dla jego jurysdykcji, między innymi praw autorskich i zamieszczenie treści na witrynach www. Klient zobowiązuje się do nie wprowadzania lub przekazywania wirusów, robaków lub jakichkolwiek niebezpiecznych kodów na opracowanych witrynach www.

3. Inne zasady

Lumi Technology Katarzyna Bunkowska dokłada wszelkich starań aby realizowane usługi informatyczno – marketingowe były świadczone na wysokim poziomie i z godnie z oczkiwaniami kientów.
Termin realizacji zlecenia ustalany indywidualnie z klientem.

Lumi Technology - Profesjonalny serwis dla Twojej Firmy

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii
- brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie plików cookies i podobnych technology.

Lumi Technology Wszelkie prawa zastrzeżone. Najnowsza Technologia - Technologia przyszłości